O nas

naprawa agregatów wody lodowej

Awaria nigdy nie przychodzi w dogodnym momencie, dlatego zawsze oferujemy porady i zabiegi zapobiegawcze, które wielokrotnie uchroniły naszych klientów przed niepotrzebnym stresem. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie radzić sobie z sytuacjami, w których prawo Murphy’ego ujawnia swoją mroczną stronę.

Świadczymy niezależny serwis urządzeń chłodniczych Poznań takich marek jak Trane, Carrier, Aermec, Daikin, York, Lennox, Climaveneta, RC Group, Clint, Clivet i wiele innych. Regularnie korzystając z naszych usług można utrzymać sprawność urządzeń przez bardzo długi czas w doskonałej kondycji. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, nieustannie się szkolimy, aby szybko realizować ewentualne naprawy.

Nasza oferta obejmuje również wynajem agregatów chłodniczych od wiodących producentów. Można zdecydować się na urządzenia mniejsze, kompaktowe albo o rozbudowanych możliwościach z wężami elastycznymi do układu wody lodowej i zestawami pompowymi.

Główne założenia RMG Technik

 • Skuteczność – dostarczamy efektywne rozwiązania, które zwiększają zyski.
 • Dyskrecja – jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym.
 • Dyspozycyjność – każda awaria to strata czasu, im szybciej reagujemy, tym większe bezpieczeństwo korzystania z urządzeń można zapewnić.
 • Zaufanie – budujemy długoterminowe relacje w biznesie i dzielimy się naszą wiedzą.
 • Reakcja – awarii nie można zaplanować, dlatego szybkość i dokładność działania jest naszym atutem.

Dla kogo Trane serwis urządzeń?

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, którzy chcą przez lata korzystać z niezawodnych urządzeń chłodniczych i prowadzić z ich pomocą nieprzerwaną obsługę. W ramach naszych usług realizowana jest:

 • diagnostyka problemu,
 • naprawa Trane,
 • przeglądy urządzeń chłodniczych.

Realizowane przez nas przeglądy prewencyjne mają na celu wyłapać nawet najdrobniejsze uszkodzenia. Przeprowadzamy konserwację, która gwarantuje sprawne działanie urządzeń przez bardzo długi czas. Trane serwis urządzeń minimalizuje ryzyko poważnych awarii, a co za tym idzie kosztownych przestojów w funkcjonowaniu firm. W zależności od ilości czynnika chłodniczego, istotne jest, aby regularnie przeprowadzać kontrole szczelności układu chłodniczego. W tym może pomóc Trane serwis urządzeń.

Kiedy warto zdecydować się na agregaty Trane wynajem?

Chłodzenie wodą lodową jest niezastąpionym rozwiązaniem w trakcie największych upałów, które coraz częściej zdarzają się również w Polsce w okresie letnim. Układ klimatyzacyjny często jest niewystarczający, aby znacząco obniżyć temperaturę, warto rozbudować system o dodatkowy agregat, który sprawi, że wszyscy użytkownicy obiektu będą odczuwać przyjemny chłód. Jest to fantastyczne rozwiązanie zarówno do hoteli, firm, galerii handlowych, ale również zakładów produkcyjnych.

Wzrost zapotrzebowania na wydajność chłodniczą jest zauważalny, ponieważ szczególnie w miastach w okresie letnim zaczynają doskwierać naprawdę wysokie temperatury sięgające + 35 stopni Celsjusza. Dodatkowa moc chłodząca dostarczana z pomocą agregatu w prosty i szybki sposób wzbogaca pomieszczenia o czynnik ochładzający. Decydując się na agregaty Trane rental, latem nie będą straszne nawet największe upały.

Instalacje chłodnicze Poznań rewelacyjnie sprawdzają się w:

 • zakładach produkcyjnych do chłodzenia procesów,
 • w budynkach biurowych jako klimatyzacja,
 • w centrach handlowych i budynkach użyteczności publicznej jako klimatyzacja,
 • placówkach medycznych do chłodzenia sprzętów medycznych m.in. tomografów i rezonansu magnetycznego.

Wraz z wynajmem zapewniamy Trane serwis urządzeń dla utrzymania wysokiego standardu obsługi i sprawności sprzętów do chłodzenia. Usługa jest kompleksowa. Umożliwiamy wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

Zainwestuj w agregaty Trane – serwis urządzeń oraz kompleksowy wynajem gwarantowany

Nasza firma już od wielu lat świadczy serwis urządzeń chłodniczych Trane, a także proponuje kompleksowy wynajem. Dzięki tak przygotowanej ofercie, każdy kto zdecyduje się na agregaty Trane, serwis urządzeń i ich wynajem ma zapewniony w jednym miejscu. Gwarantujemy optymalne funkcjonowanie systemów chłodzenia. Doskonale znamy agregaty Trane – serwis urządzeń, jak i ich wynajem to nasze specjalności.